آخرین اخبار
تاریخ: 1396/02/18
تاکید دوباره ریاست سازمان حفاظت محیط زیست بر غیر آلاینده بودن شرکت پتروشیمی شازند

تاکید دوباره ریاست سازمان حفاظت محیط زیست بر غیر آلاینده بودن شرکت پتروشیمی شازند

دکتر ابتکار که در حاشیه برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در بازدید از غرفه پتروشیمی شازند سخن می گفت، بار دیگر پتروشیمی شازند را یکی از صنایع غیرآلاینده و پاک اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل در سومین روز از این رویداد عظیم نفتی، غرفه پتروشیمی شازند میزبان معصومه ابتکار ریاست سازمان حفاظت محیط زیست بود. وی در خلال این بازدید گفت: پتروشیمی شازند یکی از صنایع پاک و غیرآلاینده فعال کشور است و این موضوع با بازدیدهای دوره ای و پایش آنلاین این مجتمع کماکان مورد تأیید سازمان حفاظت محیط زیست است. در این بازدید که مهندس شاهدایی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ابتکار را همراهی می کرد، مهندس ولدخانی مدیریت محترم عامل ضمن خیر مقدم به بیان فعالیت ها و اقدامات زیست محیطی انجام شده توسط شرکت پتروشیمی شازند پرداخته و از اجرای پروژه جامع آب و پساب در مجتمع سخن گفتند. مهندس ولدخانی همچنین شرکت پتروشیمی شازند را یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فعالیت های زیست محیطی در استان عنوان نموده و افزودند اجرای اقدامات مربوط به مسئولیت های اجتماعی یکی از الزامات جدی شرکت پتروشیمی می باشد.
در پایان ریاست سازمان حفاظت از محیط زیست نیز ضمن تشکر از اقدامات بعمل آمده ابراز امیدواری نمودند شرکت های دیگر نیز با الگو برداری از پتروشیمی شازند در جهت حفاظت از محیط زیست اقدامات لازم را در دستور کار خود قرار دهند.
   دفتر مرکزی تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میرداماد، خیابان تابان غربی پلاک 68 ،تلفن: 82120 021، نمابر: 82121 021

   مجتمع اراک اراک - کیلومتر 22 جاده بروجرد، صندوق پستی 575  تلفن: 32630 086، نمابر: 32631 086