آخرین اخبار
تاریخ: 1396/07/10
حضور شرکت پتروشیمی شازند در یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

حضور شرکت پتروشیمی شازند در یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور شرکت های داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شازند، یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور 1124 شرکت داخلی و خارجی همچنین با حضور شرکت پتروشیمی شازند از دوم تا پنجم مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
این نمایشگاه با شعار " بهبود فضای کسب و کار در صنایع تکمیلی پتروشیمی و پلاستیک کشور "و با هدف رونق بازار صنعت پلاستیک، جذب سرمایه خارجی، توسعه صادرات کالا و خدمات، تسهیل روند بازاریابی صنعت پلاستیک و انتقال فناوری های نو و با حضور 600 شرکت داخلی و 524 شرکت خارجی برگزار شد که نشان دهنده رشد 39 درصدی شرکت کنندگان داخلی و 21 درصدی شرکت کنندگان خارجی نسبت به دوره گذشته است.
در طول برگزاری این نمایشگاه جناب آقای مهندس جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور، جناب آقای مهندس زنگنه وزیر محترم نفت و سرکار خانم مهندس شاهدایی رئیس شرکت ملی صنایع پتروشیمی از غرفه های مختلف نمایشگاه بازدید کردند.
شرکت پتروشیمی شازند نیز با حضور در نمایشگاه و ایجاد غرفه میزبان بازدید کنندگان، کارشناسان و مدیران شرکت های داخلی و خارجی بود و در طول برگزاری نمایشگاه ضمن ارائه توضیحات لازم توسط کارشناسان و متخصصین حاضر در غرفه، زمینه های همکاری های دوجانبه بین شرکت پتروشیمی شازند با دیگر شرکت ها بررسی شد.
در طول برگزاری نمایشگاه تعدادی از خبرنگاران و اصحاب رسانه با حضور در غرفه شرکت پتروشیمی شازند در خصوص فعالیت های این شرکت، محصولات تولیدی و صادرات این محصولات به دیگر کشورها سوالات خود را مطرح کردند و پاسخ های لازم از سوی مسئولین ذیربط ارائه شد.
 
 
 
 
 
برای مشاهده ادامه تصاویر اینجا  کلیک نمایید.