آخرین اخبار
تاریخ: 1396/07/30
شرکت پتروشیمی شازند میزبان اجلاس هم اندیشی مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی

شرکت پتروشیمی شازند میزبان اجلاس هم اندیشی مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی

اجلاس هم اندیشی مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی به میزبانی شرکت پتروشیمی شازند در مجتمع اقامتی تفریحی توسکا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، اجلاس هم اندیشی مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی با حضور مدیران ارشد گروه و مدیران عامل و اعضای موظف هیات مدیره شرکت های تابعه روز چهارشنبه 96/7/26 به میزبانی شرکت پتروشیمی شازند در مجتمع اقامتی تفریحی توسکا برگزار شد.

در این گردهمایی که با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد ابتدا جناب آقای مهندس غریب پور مدیریت محترم عامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ضمن خیر مقدم به حاضرین هدف از برگزاری گردهمایی را تبادل اطلاعات و تجربیات مدیران شرکت های زیر مجموعه گروه و به روز شدن اطلاعات آنها عنوان و ابراز امیدواری نمودند که برگزاری این اجلاس بتواند برای مدیران شرکت ها مفید باشد و تاثیر مثبتی بر عملکرد شرکت ها داشته باشند.

پس از آن جناب آقای دکتر حسینی مقدم معاون سابق سازمان بورس و اوراق بهادار تهران گزارش مصور و سخنرانی با موضوع " نحوه استفاده شرکت ها از ابزارهای نوین سرمایه گذاری " برای حاضرین ارائه نمود.

در ادامه جناب آقای مهندس ولدخانی مدیریت محترم عامل شرکت پتروشیمی شازند ضمن خیرمقدم به مهمانان حاضر و تقدیر و تشکر از جناب آقای مهندس غریب پور مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی به جهت برگزاری این سمینار یادآور شدند در شرکت پتروشیمی شازند همکاری و هماهنگی خوبی بین مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و مدیران میانی و کارکنان وجود دارد و از جناب آقای دکتر مشایخی رئیس محترم هیات مدیره شرکت به سبب حمایت ها و همکاری هایشان تشکر و قدردانی نمودند.

همچنین جناب آقای مهندس ولدخانی ضمن اشاره به شعارهای بنیادین توکل به خدا، کار تیمی، مسئولیت پذیری و انجام درست کار درست که سر لوحه مدیران و کارکنان شرکت های گروه توسعه ملی و پتروشیمی شازند می باشد با ارائه گزارشی به بیان عملکرد و وضعیت صنعت پتروشیمی در جهان، خاورمیانه و ایران پرداختند و توضیحات لازم را ارائه نمودند.

از دیگر سخنرانان این اجلاس جناب آقای مهندس جلال پور رئیس سابق اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی و کارآفرین برتر کشور بود که در خصوص دو موضوع " آفت تصمیم گیری کوتاه مدت در فعالیت های اقتصادی " و نیز " اهمیت اصلاح فضای کسب و کار " مطالبی را برای حاضرین ارائه نموند.

جناب آقای مهندس غریب پور مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی نیز در سخنانی ضمن تشکر از میزبانی خوب شرکت پتروشیمی شازند به شرایط و تحولات اقتصادی کشور اشاره نمودند و گفتند در بخش سرمایه گذاری خارجی شاهد اقدامات مثبتی هستیم که باید از این ظرفیت ها به خوبی استفاده گردد. همچنین با کاهش سود بانکی و کاهش بازدهی در بازار پول به عنوان رقیب بازار سرمایه، تمایل بیشتر به سرمایه گذاری در بورس به عنوان نبض اقتصادی کشور به وجود آمده است.

مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ضمن تاکید بر داشتن برنامه های استراتژیک در شرکت های تابعه گروه توسعه ملی یادآور شدند باید به تمرکز پویا توجه شود و تمرکز پویا هم در رسیدن به اهداف و هم در وسایل و راه های رسیدن به اهداف باید مورد توجه قرار گیرد.

جناب آقای مهندس غریب پور در پایان صحبت های خود به برنامه ها و اهداف شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی اشاره کردند و گفتند شرکت های تابعه گروه توسعه ملی باید از ظرفیت های اقتصادی به خوبی استفاده کنند و با بررسی عملکرد این شرکت ها امیدواریم شاهد بهبود و رشد شاخص های اقتصادی باشیم. همچنین به دلیل مصوبه مجلس در خصوص عدم بنگاه داری توسط بانک ها شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی افزایش سرمایه نخواهد داشت و شرکت های تابعه هرگونه افزایش سرمایه را باید با هماهنگی گروه توسعه ملی انجام دهند.

همچنین در این مراسم تعدادی از مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه گروه که تغییرات مدیریتی داشته اند معرفی شدند و بعضی از مدیران گزارشی از تغییرات عملکردی واحد تحت مدیریت خود در دوره مدیریت جدید گروه توسعه ملی را ارائه نمودند.